Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Co nás čeká..

Výhled akcí na rok 2021 a rok 2022

Ahoj kamarádi a rodiče.
Situace sice nic moc (myslím hlavně Covid-19), ale protože nechceme jen stále čekat, co bude, děláme to obráceně. Prostě plánujeme, a buď vyjde, nebo ne.


První větší akcí je plánovaná návštěva Weidenu. Bylo naší tradicí první prosincovou sobotu jet se podívat na vánoční trhy do Weidenu a navštívit tam aquapark. Vzhledem ke Coroně jsme tam již dlouho nebyli. Máme tedy v plánu na letošek. Ale v plánu je až druhá prosincová sobota – tedy 11. 12. 2021.
Další akcí je vánoční oddílová besídka. Určitě bychom se rádi poslední víkend před vánoci sešli také jako oddíl a společně si udělali besídku. Ještě není zcela jasné kdy přesně a hlavně kde, ale na 99% se sejdeme v pátek 17. prosince 2021. A uvidíme, jestli bude i s přespáním, jak tomu často bývalo.
Po novém roce je v plánu již tradiční společná výprava o jarních prázdninách, kdy 25 let pravidelně (vyjma letošního roku) jezdíme do Krásné Lípy ve Šluknovském výběžku. Tak snad se podaří s roční pauzou navázat na naši oddílovou tradici a opět se společně vydat za nějakým dobrodružstvím.
Z personálních důvodů jsme museli na příští léto (prázdniny 2022) odřeknout tábořiště na Klondyke. Nejsme schopni zajistit adekvátní obsazení dospěláků. Místo toho uvažujeme o dvou náhradních variantách:
1)      Vyjet opět na nějakou chatu, jako jsme již párkrát byli – třeba do Janoviček
2)      Podívat se společně s oddílem zase k moři. Také jsme již 3× jako oddíl byli
V každém případě se těšíme na všechny kamarády na nějaké akci, nebo schůzce: Na viděnou.

| Autor: Matěj | Vydáno dne 14. 11. 2021 | 647 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Itálie 2019 - 93
Itálie 2019
zobrazení: 655
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server