Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Zprávy a zprávičky z akcí

LP Klondyk 2018 - Zlatá Horečka

Pocity o táboru LP Klondyk 2018

Shrnutí pocitů které jsem měl z tábora LP Klondyk 2018....
Nejdřív se tento tábor tvářil jako tábor který bude z mé strany nepovedený, páč to byl první tábor který jsme s klukama (Pepča, Dominik) a Matějem načali... Nikdo z nás nemá a neměl takové zkušenosti aby najednou z malých programů na klubovky nebo malé akce mohl ihned přejít na tak velké sousto jako je letní tábor.
Kupodivu světe div se.. Nějak se to zvládlo. A myslím ,že nakonec i za dobře.
Ano, chyby byly a nebylo jich zrovna málo. Ale děti a jejich zážitky které zde na táboře nebo jakékoliv akci zažili nebo prožijí budou do smrti uzavřený v duši. Pokud tyto vzpomínky byly pěkné, plné dobrodružství, zábavy a dobrých přátel.. Myslím si ,že v tom případě se náš první tábor celkem vydařil...
Doufejme, že i nadále budou chodit tak úžasní lidé jako byli tento rok na táboře.. Lidé kteří se každý den usmívají, jsou soutěživí ale hrajou fair play.. Ti lidé kteří se nebojí přiznat vinu, pomoct ostatním kteří se bojí nebo jsou ve špatné situaci...
Takové lidi by Kapka měla nadále mít a číslo členů by se těmito lidmi mělo navyšovat... Bohužel v dnešním světě je plno nenávisti a zla, kradení a lží.. Tudíž najít takové lidi je skoro někdy až nemožné... Ale nám se to povedlo ! Super parta lidí, ať už nových členů, budoucích kapek tak taky i členů kteří na Kapku chodí už nějaký ten pátek a mají v úmyslu chodit i nadále :) ..

K táboru..
Tentokrát jsme se vydali do městečka Zlatokopova kde jsme úspěšně rýžovali zlato, odráželi nápor banditů a našli ztraceného šerifa.. Už od prvního dne šlo poznat ,že nádech westernu, banditů, sherifů a cowboyů je na místě :)
Matěj nám vařil už od samého začátku samé dobroty :) Každé ráno bylo příjemné probuzení za zvuku kytary nebo klidné ranní písničky a poté se rýžovalo a ukončilo se mírnou rozcvičkou :) . Kdo nechtěl vstávat, tak hold musel za trest si dát prodlouženou rozcvičku která určitě neuškodila :)
Dopolední program byl většinou v znamení malých her nebo části celotáborové hry který se vyřešil ráno. Odpoledne bylo zas ve znamení celotáborových her nebo vycházky doplněné o další hry :)
To všechno se zakončilo pěkným závěrečným pagodovým ohněm na konci tábora :)
Až mě překvapilo kolik lidí se tento rok zvedlo a řeklo nahlas před všemi jak se jim tábor líbil, jaké z něho mají pocity, co chtějí aby se v budoucnu s Kapkou dělo, jak rádi by jeli na další akce apod.
Určitě jsme všichni moc rádi ,že tolika lidem jsme táborem udělali radost. Potom bylo ale horší odjíždět z takového dobrého tábora s tolika vzpomínkami a zážitky které člověk nezapomene..
Hodně lidem včetně mě se z tábora nechtělo, maximálně si dát doma něco dobrýho dát pořádnou teplou sprchu a vrátit se zpět..
Myslím si ,že i ten, komu se od začátku tábor nelíbil nebo chtěl ject domů, si na konci řekl ,že kamarádi a společnost kterou jsme na táboře měli stojí za to a není jen tak nějaká. :) Tak doufám, že i ti, kteří na Kapku nechodí a nechali se přemluvit aby jeli s námi na tábor se rozhodli chodit na Kapku a zažít více takových dobrodružných výprav společně s námi :) .

Ještě pár slov na konec..
Někteří tu poznali úplně nové kamarády, někteří možná dokonce i lásky, a někteří si utvrdili myšlenku o tom jak taková výprava s Kapkou vypadá a jak pěkné je poznávat nové lidi :)
Někteří se třeba už bohužel nevrátí buď se špatným pocitem z tábora nebo kvůli tomu že nenašli kamarády které by si přáli..
Těm lidem radíme, aby nám dali alespoň ještě jednu šanci.. Každý tábor není pro každého pobudu :) . Někteří najdou kamarády nebo se vcítí do atmosféry kamarádství třeba až na další akci :) Nebo si můžou přivést své kamarády které důvěrně znají a mohou společně zažívat dobrodružství :)
Někdy stačí opravdu málo aby si člověk užil chvilky na které nezapomene :) .
Všichni moc doufáme ,že si užijete prázdniny a v září zamíříte k nám a budete s námi čekat na další roky plné dobrodružství s oddílem Kapka :)
Děkujeme.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
| Autor: Čtenáři | Vydáno dne 16. 07. 2018 | 1802 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Bulda
Náhodný obrázek
Velikráva 2010a - 44
Velikonoce 2010
zobrazení: 2788
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server