Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Oddílové informace

Oddíl má staronové vedení

Za devatero horami a devatero řekami se krčilo malinkaté městečko ve světě velkých, silných a metropolitních aglomeračních měst, city, Stadtů a dalších… Jmenovalo se Sokolov a v něm pracoval jeden ještě malinkatější oddíl. Jmenoval se Kapka. Zde naše pohádka končí. Dále už jsou jen fakta, takže nemusíte ani číst dále.

Před časem se na stránkách objevila informace, že oddíl bude mít nového vedoucího a byla i možnost si tipnout, kdo že to bude. Současný človíček, který byl tak nějak zodpovědný za vedení oddílu, totiž oznámil, že už nadále nebude pokračovat. (Ale to je zase jiná pohádka a jiný článeček.) Matějovi se do vedení oddílu nechtělo, zrovna měl nějaké období přechodu, nebo co, a v klubovně seděli Bulda, Šmudla, Čihi a právě Matěj. Jeden nechtěl, ti dva se na to necítili a třetí taktizoval. Tedy nemyslím to nějak špatně, spíše by správně mělo být napsáno, že se „bál“. :) Byl jsem však rád, že se nakonec Šmudla rozhodl a vyhověl přání i Matěje, že se oddílu ujme a povede jej. Správná odpověď tedy v tu dobu byla, že novým vedoucím bude Šmudla.

Nechali se tomu 2-3 týdny a situace se trošku změnila. Matějovi zase přeskočilo (rozložilo se v hlavě) a rozhodl jsem se, že v tom Šmudlu nemůžu nechat „topit“. Je to sice správný človíček, velmi věrný a činný člen, avšak bez zkušeností. (A zase to nemyslím špatně. Zkrátka neměl kdy nabrat zkušenosti s vedením oddílu a s věcmi kolem toho.) Připravil jsem si tedy jednu Klubovku na zkoušku a tu jsem také skoro celou vedl. Štěstí, že zrovna přišla parta suprových lidiček – dětiček. Hodnocení na konci této schůzky mne přesvědčilo, že to ještě má cenu vrátit se k oddílové činnosti. I když dětí je velmi poskrovnu. Ale jak psala Mischel, děti budou, přijdou. A já tomu věřím. Pokud budou kvalitní Klubovky, budou kvalitní akce, budou kvalitní děti a kvalitní program, tak se zase objeví. Mými ambicemi totiž není se zviditelnit, ale zviditelnit oddíl. A věřím, že mi k tomu právě Šmudla, ale i Čihi a Bulda pomohou.

Tedy shrnutí na závěr: Sice jsme (a jsem) počítali s tím, že oddíl už povede Šmudla, ale alespoň na nějakou dobu jej povedu zpět já (Matěj). Již teď plánuji větší akce, jako je Vánoční oddílová besídka, společné dobrodružství v době jarních prázdnin v Krásné Lípě, Velikrávu 2018 - velikonoční výpravu k Adršpašsko-Teplickým skalám a také letní tábor, který se na 99,9% uskuteční prvních 14 dní opět na Klondyku. Všechny dobré duše jsou zvány do oddílu i na akce.


| Autor: Matěj | Vydáno dne 22. 10. 2017 | 1732 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
TZ Bukovany 2011 - 53
Turistické závody v Bukovanech 2011
zobrazení: 1698
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server