Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Zvláštní informace

Drobná zpráva ze zábavného parku Belantis

Protože se nikdo nepřihlásil v navrhovaném termínu (a ti co by chtěli, tak nemohli zrovna ten víkend), tak jsme výpravu neuskutečnili. Respektive nepřidali jsme se k Šubimu, který tam jel s rodinou. Poprosil jsem ho tedy, aby to tam okoukal a dal mi vědět.


Park je prý pěkný. Zřejmě bude nový, protože je tam všude vidět, že se bude ještě rozšiřovat, stavět, budovat… Své si najdou všechny věkové kategorie, ale pro úplně malé to (jako v Plohnu) prý není. (Na mnoha atrakcích měří a do 140cm děti nepustí.) Nechybí tam adrenalinová horská dráha, ani další zábavné atrakce, na které se vždycky vrháme. Poněkud dražší je tam prý občerstvení (jídlo), takže určitě to chce svačinu s sebou. :o) Také se platí za parkování. (Což ani v Plohnu, ani v Geiselwindu není.)
Rozhodně prý stojí za to tam jet a pořádně si to užít. Byl tam v úterý, takže nebyl takový nával, jako bude asi třeba v sobotu nebo v neděli. Ale i tak radil jít nejprve na „vzdálenější“ atrakce, kde je ze začátku úplně volno a je možno se „otočit“ několikrát dokola. :o)
Tak co? Prubneme to a pojedeme se tam podívat na průzkum také? O víkendu 26. a 27. srpna tam pořádá rádio Impuls Festival úsměvů. Bude tam tedy i o další zábavu postaráno. Navíc je zlevněné vstupné a platí dokonce pro oba dny – tedy dvoudenní zlevněný vstup. A v sobotu večer ještě ohňostrojová šou. Je jasné, že tam bude plno lidí, ale zase je to opravdu za pěkné peníze… Na okouknutí ideální.
Nabízíme tedy opět možnost podívat se do tohoto parku. A to pouze za vstupné. Doprava a případný nocleh jde na vrub oddílu. :o) Bude vás to tedy stát 20,- €.
Odkaz najdete ZDE.

| Autor: Matěj | Vydáno dne 16. 08. 2017 | 2082 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Tábor Kostelec - 24
Na návštěvě na táboře
zobrazení: 2895
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server