Aktualizace stránek provedena 6. 6. 2023
Oddílové informace

Vážení a milí rodiče, členové, kamarádi…

Obracíme se na vás s velkou prosbou. Náš oddíl Duha Kapka Sokolov každoročně na svou činnost a akce žádá o různé granty a příspěvky na chod oddílu. Stejně tak se pokoušíme oslovovat různé sponzory. Získané prostředky využíváme na nákup her, vybavení do klubovny, kancelářské potřeby, ceny pro děti, pokrytí nejrůznějších poplatků (internetové stránky, poštovné, odvody… ) je toho celá řada.

K tomu vždy předkládáme portfolio naší činnosti. Moc by nám pomohlo, kdybychom mohli nějakým způsobem doložit i hodnocení od samotných členů a jejich rodičů.
Proto vás oslovujeme s prosbou, zdali byste nám s tímto pomohli. Pokud jste také s činností a fungováním oddílu spokojeni, dejte nám to „písemně“. Stačí třeba napsat pár řádků, nějaké hodnocení, třeba popsat, co děti vyprávěli po nějaké akci a podobně. Naposledy jsme byli na jarních prázdninách a doufáme, že i tato akce se dětem líbila.
Tyto získané materiály vždy přidáme k žádostem a věříme, že nám lépe pomohou dokumentovat, že nejsme jen „konzumníci“ peněz.
Pokud se tedy rozhodnete, že něco napíšete, prosíme, nezapomeňte napsat jméno a třeba vztah k oddílu (rodič dítěte a podobně). Na formě vůbec nezáleží. Jestli to bude článek z nějaké celé akce, nebo jen pár řádků zhodnocení. Stejně tak je jedno, jestli napíšete a vytisknete na PC, vyťukáte na psacím stroji, vyškrábete na břidlicovou tabulku, nebo sepíšete v ruce. (To je dokonce asi nejlepší varianta.) :o)
Ještě jednou vám předem moc a moc děkujeme.
Za oddíl Matěj, Myšák…. a všichni ostatní

P.S.: Máme rádi soutěživost a tak i tuto aktivitu, ať to bude člen přímo, nebo třeba rodič, nějak oceníme! ☺

| Autor: administrator | Vydáno dne 08. 04. 2016 | 1849 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Weiden 2017/12 - 33
Předvánoční návštěva aquaparku ve Weidenu
zobrazení: 1404
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server