Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Zprávy a zprávičky z akcí

Narozeninová výprava 2015

V pátek 25.9 - 28.9 jsme společně oslavili 20. Oddílové narozeniny v Rotavě na Sluníčku :) Sešel se nás tam pěkný počet Kapek s tím ,že později přijeli další oslavovat :)
Účastníci :Myšák,Mischel
Páťa, Simona N., Kuba K., Šmudla, Ondra N., Mája, Zdeněk K., Marie V., Bulda, Filip J., Lukáš J. Linda (Plzeň), Nikolka P., Lindy bráška (Plzeň), Míša B., Terezka M., Marek P., Dominik Č., Šárka K., Markéta Š.

Osobně se mi tato akce velmi líbila ačkoliv příjezd a výšlap do kopce bylo vyčerpávající. K tomu pod velením zkušeného průvodce Myšáka jsme se stratili v Rotavě a dorazili jsme na Sluníčko následně až večer kde čekala Mischel a rozdala nám ukoly :D . Další den jelikož to není tábor či něco jiného tak jsme konečně mohli spát déle :) Ovšem musel někdo ráno dělat bordel a kazit všem chvilku klidu a spánku což starší potřebovali :) . Program,spíše ty hry co jsme hráli byli moc fajn :) Parádní zkrácení času :) .

Oslavu pěkně spestřily dorty který připravila Erža a ten druhý Myšák a Myšákovo mamka ! :) Oba byli výborné a měli něco do sebe :) Taky jsme tam měli rychlé špunty které opravdu rychle zmizely.. Dokonce na někoho i nevyšlo.Na stole bylo všechno slané od brambůrek po nějaké křupky .. Večer jsme si přisedli k ohni a udělali jsme si buřty.. Potom šli všichni hezky spinkat a starší posedli ke stolu a vedli debatu. V neděli jsme šli na "Varhany kde jsme se společně vyfotili a cestou zahráli pár her.. Dokonce houbaři nás nazvali "partyzánama",protože jsme tak doopravdy vypadali když jsme se schovávali aby nás nikdo nenašel.. Samozřejmě každý den byli rozcvičky které vedl Myšák a to nekompromisně a tvrdě :D . Když někdo dělal ráno bordel což bylo každodenní věc tak Myšák zařadil tvrdý trénink zlobilů (většinou kluččího pokoje) . Jídlo bylo moc fajn od našeho hospodáře :) Někdo si přidal dokonce tak že ze dvou knedlíků vzešlo celých 18. knédlů :o) Až táák nám chutnalo ! .. Snídaně a večeře byli velmi bohaté a kdo měl hlad mohl si kdykoliv říct :) Většinou se všichni najedli do syta a nikdo neměl hlad :) .

V pondělí ráno bylo náročné a vyčerpávájící hlavně pro starší.. Protože jsme si museli zabalit a dávát zpátky postele tak jak byli a postele nejsou jen tak něco lehkého... A taky dávat zpět těch 20 madrací pod kterými jsem spal já s Myšákem taky nebylo nic fajnového :o) .
Prckům jsme pomáhali odnášet zbalené krosny či tašky a oni nám naopak pomáhali uklízet.. Výnášet koše,výtírat,uklízet nepořádek na patře,zamést schody atd... Bylo toho dost na uklízení a tak jsme museli makat. Po uklízení a zkontrolování jsme museli vyrazit na cestu zpět. Cesta byla urychléná ,protože jsme se báli aby nám neujel autobus :o) Ale stihli jsme to a ještě jsme meli čas na hru :) .
Když jsme následně přijeli do Sokolova tak se všichni rozloučili a utíkali za rodiči :o)
Myslím ,že tato akce byla velmi podařená :o) Osobně jsem nezažil aby jsme jeli někam na narozeniny, a to jsem v Kapce už nějakou chvilku :o) Děkuji všem co přijeli na akci. Taky děkuji Mischel a Myšákovi ,že tohle všechno připravili a zařídili :) A taky si nemohu vynachválit to dobré jídlo co jsme měli od hospodáře :o) Tato akce byla povedená a rád bych aby jsme jí někdy opakovali :o) .
Tak snad někdy příště. :Bulda

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: Čtenáři | Vydáno dne 22. 10. 2015 | 2329 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Bulda
Náhodný obrázek
Klubovka 2014-05-23 - 8
Klubovka 2014-05-23
zobrazení: 1865
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server