Aktualizace stránek provedena 6. 6. 2023
Oddílové informace

Volby rádců 2009

Čas se s časem sešel, někteří zestárli (klid, Mirčo, se mnou je to horší :o), někteří se rozhodli, že raději zvolí cestu pohodlí, než dodržovat oddílové zákony, pravdu a čestnost - a tak máme před sebou další (a nelehký) úkol: Máme zvolit nové rádce. Jsem rád, že se přihlásilo tolik lidí, že je takový zájem. Funkce rádce je však velmi zodpovědná a v mnoha případech také nelehká... Tak uvidíme, jak to všechno dopadne a jak se bude novým rádcům dařit.

Nerad bych, aby se opakovala situace, jako když odcházel Smajlík. To, jak se snažil vytáhnout informaci, že minulé volby jsem ovlivnil já. I tyhle chci svým způsobem ovlivnit. Řeknu to narovinu! Sice sám nevím, kdo by byl nejlepším rádcem, ale mám pár soukromých tipů a chtěl bych, aby to vyhrál někdo z nich. Chci však, abyste si vybrali sami mezi sebou, jen se pokusím ukázat vám cestu...
Kdo se do voleb přihlásil:
Žába, Anička, Myšák, Kofi, Žolík, Ládík, Marťan, Zondra, Ropucha, Skřítek, Simča, Mik, Lišák

V prvním kole jsem některé vyřadil já. Prošel jen ten, kdo má splněnou NZ, nebo mu chybí třeba jen jeden úkol a ten se snaží splnit.
Do druhého kola tedy prošli:
Žába, Myšák, Kofi, Žolík, Marťan, Ropucha, Skřítek, Simča, Mik

Z těchto "adeptů" se tedy bude volit nový rádce. Volby budou sice tajné, ale systém bude takový, že si sami budete moci zkontrolovat průběh a regulérnost voleb.

Hned po zvolení nových rádců se oddíl rozdělí do dvou nových družin v čele s rádci, kteří volby vyhrají. Mnoho zdaru, úspěchů, legrace i zábavy... :o)

| Autor: Matěj | Vydáno dne 25. 11. 2009 | 2786 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Tábor Kostelec - 22
Na návštěvě na táboře
zobrazení: 2924
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server