Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Co nás čeká..

Jarní prázdniny se blíží...

Čas se pomalu krátí a prázdniny se blíží.. Ještě stále máte možnost se přihlásit. Doufám, že to letos bude príma stejně jako jiné roky a snad ještě lepší.
Letos opět naplňujeme myšlenku přátelství rozrůzněných a do Lípy míří človíčci a človíčkové z různých oddílů i neorganizovaní.

Jak to vypadá s programem? A kdo je zatím přihlášen? Nějaké novinky?
Tak na tyto otázky najdete odpovědi v článku "Co nás čeká v Lípě?" Pokud se na něj nemůžete dostat, musíte být přihlášení do systému. (A pokud ani tohle nepomůže, dejte mi vědět.)
Tož ještě ňéco: Nestačí být jen zaregistrován.. Je třeba být nejméně v levelu "Kamarádi". To jest: Zaregistrovat se a pak dát vědět, co jste zač ;o) => Někdy to poznám třeba podle jména.. ale když do registrace nic nenapíšete.. Musíte mi třeba poslat e-mail a napsat:"Dařbuján" jsem já - Honza Homolů zvaný Šarik. :o)


Související články:
Vydali jsme se do Egypta.. :o) (28.02.2007)
Co nás čeká v Lípě? (24.01.2007)
Jarní prázdniny v Krásné Lípě (14.01.2007)
| Autor: Matěj | Vydáno dne 24. 01. 2007 | 5987 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
JP 2018 - 151
Jarní prázdniny 2018
zobrazení: 818
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server