Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Co nás čeká..

Jarní prázdniny 2021 - letos NEBUDOU :o(

Tak už je to konečná. Situace je Bohužel vážná a my, po 25 letech!!! letos na jarní výpravu do Krásné Lípy nepojedeme. Je mi to moc líto, ale věřím, že si to budeme moci vynahradit jinak a jindy.
Všechny vás moc zdravím a vzpomínám...Přestože současná epidemiologická situace a hlavně vládní opatření – omezení jsou opravdu jedny z nejpřísnějších za poslední půl rok, nechceme nic zanedbat a stále se „připravujeme“ na to, že bychom na JP 2021 odjeli. Prostě nechceme připustit, že kdyby se náhodou opatření zvolnilo a my mohli jet, tak aby akce ztroskotala na tom, že nebudeme připraveni my.

Přeci jen do odjezdu zbývá ještě měsíc – a třeba se stane zázrak. Samozřejmě že pokud by se akce konala, bude v některých aspektech dost jiná, než ty minulé – ostatní. Určitě by se nekonaly žádné akce typu Liberecký Babylon, návštěva Aquaparku a asi bychom ani nedovolili hromadnou návštěvu nějakých obchodů – třeba i jen v Krásné Lípě. Bylo by to „bez civilizace“. Tedy společně bychom trávili čas pospolu a to jak na základně, tak samozřejmě s výpravami do přírody. Také bychom tentokrát „neukecávali“ jiné, další, aby jeli s námi a aby nás bylo co nejvíce. Tož tak. Ale jednu východu by to pro účastníky mělo: Bylo by to velmi levné. Asi jediné náklady, které bychom vybírali, by bylo na stravu. Celková cena by byla 500,- Kč.


| Autor: Matěj | Vydáno dne 30. 01. 2021 | 918 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
JP 2016 - 53
JP: Mimoňové a stroj času
zobrazení: 1130
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server