Aktualizace stránek provedena 6. 6. 2023
Co nás čeká..

Jarní prázdniny 2021 - letos NEBUDOU :o(

Tak už je to konečná. Situace je Bohužel vážná a my, po 25 letech!!! letos na jarní výpravu do Krásné Lípy nepojedeme. Je mi to moc líto, ale věřím, že si to budeme moci vynahradit jinak a jindy.
Všechny vás moc zdravím a vzpomínám...Přestože současná epidemiologická situace a hlavně vládní opatření – omezení jsou opravdu jedny z nejpřísnějších za poslední půl rok, nechceme nic zanedbat a stále se „připravujeme“ na to, že bychom na JP 2021 odjeli. Prostě nechceme připustit, že kdyby se náhodou opatření zvolnilo a my mohli jet, tak aby akce ztroskotala na tom, že nebudeme připraveni my.

Přeci jen do odjezdu zbývá ještě měsíc – a třeba se stane zázrak. Samozřejmě že pokud by se akce konala, bude v některých aspektech dost jiná, než ty minulé – ostatní. Určitě by se nekonaly žádné akce typu Liberecký Babylon, návštěva Aquaparku a asi bychom ani nedovolili hromadnou návštěvu nějakých obchodů – třeba i jen v Krásné Lípě. Bylo by to „bez civilizace“. Tedy společně bychom trávili čas pospolu a to jak na základně, tak samozřejmě s výpravami do přírody. Také bychom tentokrát „neukecávali“ jiné, další, aby jeli s námi a aby nás bylo co nejvíce. Tož tak. Ale jednu východu by to pro účastníky mělo: Bylo by to velmi levné. Asi jediné náklady, které bychom vybírali, by bylo na stravu. Celková cena by byla 500,- Kč.


| Autor: Matěj | Vydáno dne 30. 01. 2021 | 840 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Výprava na Cibulku - 7
Výprava na Cibulku 2014
zobrazení: 1889
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server