Aktualizace stránek provedena 6. 6. 2023
Co nás čeká..

Akce - jedeme za slůnětem - ZRUŠENO

Akce se uskuteční 27. června 2020 v pražské ZOO. Také se zde setkáme s Jiřinkou z Mikulova. :o))

Nicméně vzhledem k omezenému režimu v rámci koronavirových opatření, je nutné se přihlásit co nejdříve. Musíme si včas zarezervovat místa v autobusu, kterým do Prahy pojedeme. Kdo má tedy zájem, musí co nejrychleji zareagovat. Budu objednávat a rezervovat místa tak, jak se přihlásíte. Takže se může stát, že když si někdo vzpomene 4 dny před odjezdem, tak už nebude třeba volné místo v autobusu. Jinak žádné jiné omezení nemáme. Jet mohou samozřejmě všichni. Odjezd ze Sokolova bude v 5:30 ráno... :o))

Stačí se tedy přihlásit. Pokud se však přihlásíte a nakonec nepojedete, buď budete muset stejně za akci zaplatit, nebo přijdete o LVK. Tak si to pořádně rozmyslete. :o)

Cena je stanovena na 250,- Kč. (V ceně je jízdné do Prahy a zpět, PID - jízdné po Praze a vstup do ZOO.) Pokud někdo vlastní LVK (viz článek o letním táboře), platí pouze 100,- Kč. (Myslím si, že je to skoro zadarmo, že....?)

Na všechny se moc těšíme


| Autor: Matěj | Vydáno dne 14. 06. 2020 | 1008 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Poslední víkendovka 08/09 - 85
Přespání na hradě Lokti (ve věži)
zobrazení: 1807
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server