Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Zprávy a zprávičky z akcí

Vánoční oddílová besídka

Proběhla v sobotu 23.12.2017 u nás v klubovně. Postupně jsme se (po hodinách :o) scházeli, až nás bylo „hodně“. Byli jsme moc rádi, že dorazili i někteří (bývalí) členové Kapky. Objevil se tu Marťan, Veverka, Smíšek a Gufi. Ještě se omluvila Mirča s Martinem.Dnešní besídka trvala od 16 do 21 hodin, ale čas utekl tak rychle, že jsme se ani nestihli pořádně rozkoukat. Hlavně jsme si povídali a to nejen o Vánocích a o vánočních tématech. Nejprve jsme zkusili vymodelovat nějaký ten dáreček pro kamaráda z balónků - posuďte sami, jak se povedlo ve fotogalerii. Zahráli jsme si naši tradiční vánoční hru „Slova“, u které jsme se pěkně nasmáli. Myslím, že nebyl nikdo, koho by bránice nechala v klidu.  :o)

Samozřejmě nesměl chybět ani zpěv za doprovodu kytary a pár našich oddílových písniček. Proběhla již také tradičně soutěž o nejlepší vanilkový rohlíček, ale také letos prvně jsme zařadili i soutěž o nejlepší vánoční cukrovíčko. Každý mohl donést libovolný jeden druh nějakého vánočního cukroví a přihlásit do soutěže. Ve vanilkových rohlíčcích první místo vybojovala Páťa a její rohlíčky a pak jsme se rozhodli dát dvě druhá místa a to obsadily rohlíčky, které donesl Čmelák (spolu se Zajícem) a druhé 2. místo získaly rohlíčky od Šárky.

V druhé kategorii (libovolné vánoční cukroví) bylo ve hře celkem 6 dodavatelů této soutěže. Přičemž suverénně vedly rumové kuličky v kokosu, pak se objevily perníčky, pracny a také jakési kostky, které jsme pracovně nazvali „metro“. Zde byl boj ještě těžší, než u rohlíčků. Pokud se vzhledu týče, tak jasně vyhráli zdobené perníčky (a samozřejmě i trochu protekčně, protože jeden perníček byl vyzdobený tématem „kapky“), chuťově zase asi rumové kuličky. No a do těch „nejlepších“ se asi omylem vylil celý božkovský podnik… :o)))

Nakonec tedy pořadí dopadlo takto: 1. místo: Rumové kuličky od Simpsna; 2. místo: Rumové kuličky od Pepči (to uvnitř snad opravdu nebyla plíseň :o); 3. místo: Čertice a její perníčky. No a na další místa se probojovala cukrovíčka od Lukáška, Čmeláka (a Zajíce) a také Šárky.

Čas už nás docela tlačil, tak jsme zasedli ke stromečku a letošním „Ježíškem“ se stala Čertice, která rozdávala dárečky pro ostatní.

Myslím, že se nám letošní oddílová besídka moc a moc povedla a ať litují ti, co mohli přijít, ale nepřišli. :o))) Ale mají určitě další šanci – a to přijít na naši nějakou další aktivitu. Ať již o prázdninách, nebo někdy ve školním roce.


| Autor: Matěj | Vydáno dne 25. 12. 2017 | 1825 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
JP 2014 #2 - 209
Sedm olympijských dní #2
zobrazení: 1186
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server