Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Zvláštní informace

Habartovské toulky letos jinak

Vřele doporučuji zúčastnit se letošních Habartovských toulek. Program naleznete dole. Ale velká prosba: Já letos opravdu nemohu... Nevíte o někom (dospělém), kdo by šel? (Mischel, Mirča, Žabikuk, Cipísek, Mates... nějaká maminka...?)

Dobrý den a Ahoj všem příznivcům turistiky.
  Posíláme Vám doplnění informací k akci "Habartovské Toulky". Pro účastníky letos máme k 20. výročí připraveno několik novinek, jednak všechny trasy povedou přes Muzeum - bezpečnostních sborů v Habartově na hrad Hartenberg. Všichni účastníci budou mít vstup do muzea a prohlídku Hradu Hartenberg (od července je zde stálá prohlídka a expozice) zdarma. Na obou místech je možné zakoupit turistické suvenýry - turistické známky, cykloznámky, pohledy apod. Některé trasy povedou přes obec Krajková zde bude probíhat akce Boj o radnici (tuto akci pořádá o. s. Klub 1938 - Četnická stanice Haberspirk). Aby mohli účastníci Habartovských toulek tuto akci navštívit, bude cíl otevřen do 20:00 hod. Pro oddíly a účastníky ze Sokolova a vzdáleného okolí jsme schopni zajistit zvláštní autobusovou dopravu do Habartova.
  Odjezd ze Sokolova v 9:30 hodin z autobusového nádraží (směr Habartov). Cena jízdného je jen 10,- Kč a platit se bude až na startu, ne v autobusu.
  Odjezd z Habartova do Sokolova běžné linkové autobusy. Dle jízdního řádu. (16:30 / 16:45 / 18:55)

Za pořadatele František Kováč


| Autor: Matěj | Vydáno dne 12. 09. 2011 | 2697 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Sluníčko 2015 - 15
Narozeninová výprava na Sluníčko 2015
zobrazení: 1860
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server