Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Zprávy a zprávičky z akcí

Výprava do Prahy

Je dne 24.6., den odjezdu do Prahy. Ráno se všichni sejdeme na vlakovém nádraží a čekáme na vlak. Tak, už jsme na hlavním nádraží v Praze a hledáme Benny, Želvici a Cipíska, ale najít nikoho nemůžeme, takže se Mirča se Simčou vydaly je hledat a hned se vracejí že je našli a všichni je utíkají přivítat.

  Společně se vypravíme k metru, potom jedeme tramvají až k místu kam jsme potřebovali a odtud jsme šli k Loretánskému - kapucínskému klášteru, kde nám pan Josef odemkl a my jsme se podle pokynů přesunuli po schodech nahoru do pokoje. Je to pěkný pokojík s 3-4 okny, košem a "klouzačkou" =0). Potom co se ubytujeme a převlékneme vyrazíme na noční Prahu a je opravdu přenádherná! Tak teď, když už se všichni unavení po dlouhé cestě ze Sokolova vracíme zpět do kláštera a spát.
  Je dne 25.6., druhý den. Ráno se vzbudíme, převlíkneme a nahygienujeme a utíkáme na snídani. Dnes hrajeme bojovku: Dělíme se na dvě družstva (holky, kluci) dostáváme papír s úkoly a po stanovištích je řešíme. Moc si toho nepamatuji, ale vím to že jsme šli po pražském mostě k orloji a zpět. Jak se vrátíme tak odpočíváme a vaříme nebo čekáme na oběd. Po obědě se oblékneme a jdeme na Petřín (je to opravdu moc malý kousíček od kláštera) nejprve jdeme na Petřínskou rozhlédnu (máme moc hezké fotky na mobilech) ti co už chtěli dolů tak šli a zbytek už pomaličku také utíkal dolů za všema. Potom nám Matěj koupí vstupenky do zrcadlového bludiště a všichni nadšeně utíkají do budovy. Cestou zpět hrajeme hru při které si družstvo holek a družstvo kluků zvlášť zaváže ruce uzlovačkama a 3 prostřední mají zavázané oči a krajní dvě/dva krajní navigují atd. Už jsme doma papáme večeři máme výsledky z bojovky a vyhráva Holko-kluk! =0) Jako dárek jsme všichni dostali novou hru a pytel gumových bonbonů.
  Je dne 27.6., den návratu do Sokolova. Ráno se vzbudíme se smutným pocitem že už je konec akce. Den začíná stejně jako předchozí, ale co nestrávíme den pouhým balením nudných věcí že? Tak nás napadne že půjdeme se podívat na Vltavské tučňáky, žůžovej tank a na Národní divadlo. Jak jsme se vrátili tak jsme se sbalili a pan Josef nám zahrál na unikátní nástroj a ukázal nám další část kláštera a betlém, který byl hodně podobný originálu, ale ono to bylo moc hezké a domů se nechtělo tak jsme to dokoukali a pak jsme utíkali na tramvaj pak na metro pak na nestihnutej vlak a pak hodinu a třičtvrtě čekat a pak NA HŘIŠTĚ!!! Prostě velikananánská sranda.
  Děkuji Matějovi, Benny, Želvici, Tomíkovi, Cipískovi a Kuchtíkovi za vše co jste pro nás udělali....................... P.S.: Želvice je dcera Benny a Tomík je Želvy přítel.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: Čtenáři | Vydáno dne 29. 06. 2011 | 2882 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Natali
Náhodný obrázek
Krásno 2011 - 134
Výprava do Krásna - březen 2011
zobrazení: 2748
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server