Jarní prázdniny - Krásná Lípa 2022

Autor: Matěj <matej.radar(at)post.cz>, Téma: Co nás čeká.., Vydáno dne: 10. 01. 2022

Ahoj kamarádi.
Dovolte mi pár slov k chystané výpravě do Krásné Lípy v době jarních prázdnin. Letos to je 26 let, kdy jsme se spolu s oddílem Kapka vydali do Lípy na společnou výpravu. Kromě minulého roku, kdy nám Covid nedovolil vycestovat mimo okres, jsme každým rokem mířili na sever Čech do šluknovského výběžku. Tak to máme v plánu i letos.

Několik let za sebou jsme jeden den v týdnu vždy věnovali návštěvě Liberce. Tedy konkrétně centra Babylon, kde jsme strávili celý den. Aquapark, oběd (kdysi i formou švédských stolů…), IQ Landie a na závěr zábava – lunapark. Měl jsem to v plánu i letos, ale podmínky jsou už dosti přísné. Muselo by se stát, že buď účastníkům ještě nebude 12let, nebo byste museli mít za sebou očkování. Sice nabízí i možnost pro děti návštěvu po absolvování PCR testu, ale to nejsme schopni zvládnout – platí jen 2 dny. Kdyby se náhodou cokoliv změnilo, tak se do Liberce vydáme. Cena by zůstala stejná, celou potřebnou částku bychom pokryli z oddílových peněz.
Je dost pravděpodobné, že se letos vydáváme do Lípy naposledy. Já vím, že jsem už takhle „vyhrožoval“ několikrát :o) – ale tentokrát to už asi bude pravda. Tak vás všechny zvu, abyste si to společně užili! Sbalte si kletry a vyražte na 26. společnou výpravu…
Jinak v Lípě plánujeme výstup na Jedlovou, do skal, případně do jeskyně Víl… zkrátka to, co zrovna bude aktuální, dostupné a pro nás nejlepší.

Přihlášku naleznete ZDE. Formulář pro lékaře najdete také v sekci "Ke stažení" - různé.