Výhled akcí na rok 2021 a rok 2022

Autor: Matěj <matej.radar(at)post.cz>, Téma: Co nás čeká.., Vydáno dne: 14. 11. 2021

Ahoj kamarádi a rodiče.
Situace sice nic moc (myslím hlavně Covid-19), ale protože nechceme jen stále čekat, co bude, děláme to obráceně. Prostě plánujeme, a buď vyjde, nebo ne.


První větší akcí je plánovaná návštěva Weidenu. Bylo naší tradicí první prosincovou sobotu jet se podívat na vánoční trhy do Weidenu a navštívit tam aquapark. Vzhledem ke Coroně jsme tam již dlouho nebyli. Máme tedy v plánu na letošek. Ale v plánu je až druhá prosincová sobota – tedy 11. 12. 2021.
Další akcí je vánoční oddílová besídka. Určitě bychom se rádi poslední víkend před vánoci sešli také jako oddíl a společně si udělali besídku. Ještě není zcela jasné kdy přesně a hlavně kde, ale na 99% se sejdeme v pátek 17. prosince 2021. A uvidíme, jestli bude i s přespáním, jak tomu často bývalo.
Po novém roce je v plánu již tradiční společná výprava o jarních prázdninách, kdy 25 let pravidelně (vyjma letošního roku) jezdíme do Krásné Lípy ve Šluknovském výběžku. Tak snad se podaří s roční pauzou navázat na naši oddílovou tradici a opět se společně vydat za nějakým dobrodružstvím.
Z personálních důvodů jsme museli na příští léto (prázdniny 2022) odřeknout tábořiště na Klondyke. Nejsme schopni zajistit adekvátní obsazení dospěláků. Místo toho uvažujeme o dvou náhradních variantách:
1)      Vyjet opět na nějakou chatu, jako jsme již párkrát byli – třeba do Janoviček
2)      Podívat se společně s oddílem zase k moři. Také jsme již 3× jako oddíl byli
V každém případě se těšíme na všechny kamarády na nějaké akci, nebo schůzce: Na viděnou.