Informace k letnímu táboru 2021 - "Rytíři hranatého stolu"

Autor: Matěj <matej.radar(at)centrum.cz>, Téma: Co nás čeká.., Vydáno dne: 07. 03. 2021

(Aktualizace v pátek 6.8.2021) - Dnes jsme vám do schránek hodili v obálce všechny poslední informace + bezinfekčnost + kartičku s kontakty + …
Najdete také zde pohromadě na stránce Ke stažení (ZDE).

Rozklikněte článek!

Další informace jsou i v odkazu "Akce - bude" 

Jednak zde dole máte tabulku přihlášených spolu s údaji, zda-li jste odevzdali přihlášku, lékařské potvrzení (platné), bezinfekčnost (ještě jsme nedodali my), jestli je nutné mít test (pokud někdo z vás je očkován, dejte nám vědět!!!) a také kolik zbývá zaplatit do plné výše účastnického poplatku.

Pokud si myslíte, že je zde nějaká chyba, tak se neváhejte HNED ozvat, společně to dořešíme. Je možné, že jsem třeba chybně někde něco opsal, nesečetl a podobně. :o)

 

Přezdívka

Přihláška

Lékař

Bezinfekčnost

Nutnost testu

Zbývá doplatit

 

(Jméno)

Vráceno

Platné

 

 

 

1 Páťa  ano        0 Kč
2 Čertice  ano        0 Kč
3 Danča  ano  ano  ano  ne  0 Kč
4 S®anda  ano        0 Kč
5 Hanka  ano        0 Kč
6 Ondra  ano        0 Kč
7 Monica  ano        0 Kč
8 Harry        0 Kč
9 Mamutek  ano        0 Kč
10 Daniel B.  ano        0 Kč
11 Robert B.  ano        0 Kč
12 Matyáš        0 Kč
     
     

Druhak najdete další články k táboru... :o)))

Ale také:

1) Budete před odjezdem potřebovat test. Respektive tedy předložit výsledek negativního testy na Covid-19. Nestačí nějaký, co si uděláte doma (a už vůbec ne na nádraží...). Zkratka samotesty být NEmohou. Budete se tedy muset objednat na vyšetření do laboratoře. (Je to zadarmo.) A MOC prosíme: Nechte si udělat PCR test (NE antigenní). PCR test vám bude stačit jeden před táborem a bude platit celou dobu tábora. Pokud byste předložili výsledek jen antigenního testu, museli bychom vás v půlce tábora nechat opět otestovat. Byla by to pro nás obrovská komplikace a hlavně zdržování - zabitý celý den, rodiče by nám museli dát plnou moc k tomu, že vás můžeme nechat otestovat... :o( Díky za pochopení
Pokud má někdo za sebou již plné očkování (nepředpokládáme, ale co kdyby...), tak nám to, prosím, dejte vědět a také doložte.

2) Shrnutí všech důležitých informací před odjezdem je ZDE.