Aquapalace Praha

Autor: Matěj <matej.radar(at)centrum.cz>, Téma: Co nás čeká.., Vydáno dne: 02. 07. 2020

Ahoj kamarádi, kamarádky, přátelé.
Na základě poptávky na poslední Klubovce bychom se mohli podívat do Prahy do Aquapalce. No a na základě vašeho hlasování vyšel nejpřijatelnější termín v sobotu 18. července 2020. Uspořádáme tedy v tento den výpravu do Prahy. Další info v článku:

Pojedeme busem Studentem tam a FlexiBusem zpět. Sraz před odjezdem bude v 5:20 na zastávce Sokolov - Těšovice. Návrat do Sokolova (do Těšovic) ve 23:35!

Cena: Plná cena (pro cizí): 600,- Kč; Pro členy Kapky: 350,- Kč; Kdo má LVK, platí jen: 200,- Kč; + lze použít ještě Zlaté a Stříbrné cihly do hodnoty 50,- Kč. (Zlatá: 50,- Kč, Stříbrná: 10,- Kč)

V ceně je doprava do Prahy a zpět, jízdné po Praze a celodenní vstupné do Aquapalace.

Musíte si s sebou vzít pořádnou svačinu, pití, případně nějaké peníze navíc na jídlo (je draho) a také, pokud byste si chtěli připlatit nějakou extra atrakci. (Ale pokud se domluví většina, určitě Vám nejméně polovinu na jednu atrakci ještě přispějeme.)

Přihlášení je nutné co nejdříve!!! Nemohu zaručit, že i pro pozdější přihlášení (zaplacení) bude volná jízdenka do autobusu. Proto neváhejte! :o)) Přihlásit možno obvyklými kanály: SMS, WhatsApp, Messenger, email, Návštěvní kniha. Také prosím rovnou o zaplacení celé částky. A opět možno na účet, nebo osobně.