Jarní prázdniny v Krásné Lípě budou! :o)

Autor: Matěj <matej.radar(at)centrum.cz>, Téma: Co nás čeká.., Vydáno dne: 14. 01. 2017

Po složitém, úmorném, pracném, zdlouhavém a já nevím co všechno ještě čase, je konečně rozhodnuto, že letošní rok 2017 budeme opět pořádat společnou výpravu o jarních prázdninách do Krásné Lípy.
Letošní (22. ročník) však bude trošku odlišný, než těch pár posledních. A to:

1) Protože máme prázdniny velmi brzy a nemáme v ruce ještě žádnou schválenou dotaci do oddílu, tak musíme vybírat skoro reálnou cenu za akci - tedy o dost větší, než minulé roky... :o(
2) Ze stejného důvodu jako je 1) letos nebude jednodenní výprava do Liberce do Babylonu. (Cena by byla ještě o dalších 1000,- Kč větší)
3) Dopředu zklameme ty, co jsou zvyknutí na táborová trička, že ta z letošní výpravy také nebudou. (Cena by opět musela být cca o 200,- Kč vyšší)

Asi toho bude více, co je jako "nepříjemná věc", ale tohle je to nejdůležitější.


Na druhou stranu slibujeme úžasný týden mezi kamarády, zábavu, tradiční výpravy + po dlooouhé době opět jednodenní výprava na Jedlovou (tam prý mají nejlepší hranolky na světě -> to říkal kdysi Cipísek), nadšené a natěšené vedoucí... :o)

Věřím, že i přes nepříjemné finanční potíže se nás tam sejde co nejvíce a týden si opravdu užijeme.
Držte palce, ať je hodně sněhu... třeba zase postavíme poschoďové iglů propojené sněhovým tunelem do další stavby... :o)