Druhá zpráva z roku 2009/2010

Autor: Matěj <matej.radar(at)centrum.cz>, Téma: Zprávy a zprávičky z akcí, Vydáno dne: 12. 09. 2009

Dnes měla být první oficiální Klubovka oddílu, ale všechno přeci nemůže jít hladce. :o) Stále nejsou dokončeny stavební úpravy na škole, respektive v prostorách naší klubovny. Sešli jsem se ve čtyři hodiny odpoledne před prvním stupněm...

  Když jsem přicházel ke škole, ozvalo se najednou sborově-burácivé: „Ahóójjj, Matějííí!“ A při tomto křiku se na mne řítil dav nedočkavých Kapek. Stejnou notou chtěly zopakovat i Mišel, Mirča a Simča, avšak dav jim plán překazil a Kapky provedly barikádu. :o)
  Tak jsme se tedy pozdravili a přivítali jsme mezi sebou celkem 7 nováčků. Jednoho jsme znali již z minulé schůzky – Filipa. Demokratickým hlasováním jsme se rozhodli, že dnešní schůzka proběhne na Areálu, na sluníčku, na trávě, na lavičkách... :o)
  Došli jsme tedy na Areál a tam jsme se usídlili. Vzájemně jsme se ještě jednou představili a já jsem ostatním sdělil, jak bude probíhat. Opět pár nezbytných informací, pro ty, co nebyli minulou schůzku info ze Střely a pro všechny ještě pokyny a seznámení se zítřejší akcí: „Lanový svět“. Pak jsme si zahráli nějakou hru (nepamatuji si přesně, jak se jmenovala, asi „Slepejš chytá orangutána“, nebo tak nějak. Patrik nám při ní opět padá, ale naštěstí ne do kómatu, ale pouze na zem. Ostatně staniliž se to již u školy. :o)
  Nakonec ukázání nováčkům pár uzlíků, veselé vtipkování a samozřejmě nesměla chybět ani prohlídka lodi. Loď na souši! Koukal jsem jako já (tedy jako blázen). Ale opravdu tam stála. Takže nutné prolézání, ale to už se čas nachýlil ke konci a my museli spěchat zpět ke škole. Dnes poslední ahoj, podání ruky a my se loučíme. Vrhám ještě významný pohled na Mišel, nebo kdo to vymyslel přecházení na takovém zvláštním místě... :o))) Ale to už se poslední kousky rozpouští v davu kolemjdoucích.
  S některými zítra naviděnou, s některými během týdne a třeba se všemi zase za týden.