Nový oddílový rok 2007/2008

Autor: Matěj <matej.radar(at)centrum.cz>, Téma: Co nás čeká.., Vydáno dne: 22. 08. 2007

Máme tu konec prázdnin a začíná nám nový školní rok. Rok 2007/2008. I náš oddíl vstupuje do dalšího roku své činnosti. V plánu máme přímo přehršle (to znamená víc než dost :o) různých akcí, plánů, výprav.... Zveme všechny kamarády a přátelé, aby se k nám přidali a pomohli nám společně šířit myšlenku přátelství. Odměnou nám jistě budou nové zážitky, o které jsme nikdy neměli nouzi...

  Již dlouhou řadu let je docela velký problém počet členů. A to jak těch pidilidiček, tak i maxiosůbek. Zkrátka a dobře chybí jak vedoucí, tak i děti. Ani nevím, co je větší problém, ale vím, že rozhodně to nejde bez těch dětí.
  A proto již několik let zpět koumáme a přemýšlíme a vymýšlíme, jak rozšířit naši členskou základnu. Dohodli jsme se, že se pokusíme všemi možnými (dovolenými) způsoby tento rok nalákat co nejvíce členů a naplnit naši členskou základnu.
  Již samotné září je akcemi doslova prošpekováno. Já osobně se těším hlavně na Duhový most v Šumperku. Tuto akci a konkrétně i v Šumperku jsme již jednou absolvovali - zúčastnili se a bylo to absolutně suprové. Myslím, že zajímavý by mohl být i noční výsadek. Je to po dlouhé době akce, která také měla velký úspěch. Navíc tato je tento oddílový rok první. Další nás čeká ještě letos, ale s tím rozdílem, že výsadek bude tajný. Nikdo nebude vědět, kam se pojede a ani program nebude znám. Zkrátka a dobře... protkáno tajemstvím.
  Různé důvody způsobují, že členové přicházejí i odcházejí... To už tak prostě je. Nikoho nenutíme, aby se zúčastňoval všech akcí, aby chodil na schůzky... Kdo chce, může kdykoliv odejít. Nemusí uvádět důvod... Jsme ale rádi, pokud se vždy přijde rozkoučit, když řekne, že ho táhne již jiné dobrodružství, než to v oddíle.
  Na druhou stranu jsme ale rádi, pokud na větší akce, jako jsou prázdninové výpravy, jede co nejvíce lidí. Členů, jejich kamarádi, ale právě třeba i bývalí členové. Moc to oddílu pomáhá...
  Tak tedy brzy naviděnou a těšíme se na vás. :o)