Aktualizace stránek provedena v pondělí 23. dubna 2018

Indiánská stezka 2018


Informace jste dostali také ve Střele. Již je nutné se přihlásit! Prosíme všechny, kdo má zájem jet, aby tak učinil co nejdříve. A to buď zasláním informace na email nebo napsáním do návštěvní knihy. Písemné přihlášky dostanete ještě na Klubovce, ale to už potřebujeme vědět (respektive pořadatelé to potřebují vědět), kdo pojede!!!

Zprávy a zprávičky z akcí

Krásná Lípa 2018

„Přátelství může trvat jedině mezi dobrými lidmi.“

Po roce jsme se všichni sešli v Lípě kde jsme prožili hodně zábavy a nasbírali hodně vzpomínek. Letošní Lípa byla jedna z akcí, které si užíváme. Nebylo nás sice hodně, ale přesto byla legrace. Já osobně jsem poznal, že v životě stojí zato žít, když máte dobré přátelé.
Prožít celý týden mezi nimi stálo zato. I přes občasné drobné hádky byla legrace. Každý z nás získal vzpomínky, které určitě zůstanou v naších srdcích. Bylo hodně her i chvilek na popovídání. Přežily jsme ve zdraví :) a vrátili jsme se ke standardnímu životu. Měli jsme po celou dobu co jíst :D Náš kuchař je prostě mistr :) Určitě bych tam rád zůstal i více dnů. Ale vím, že se sejdeme i na jíných akcích a zábavu si užijeme znova.
Děkuju všem co se zúčastnili a snad na další akci Kapky. Vaš kamarád Dominik

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
| Autor: Čtenáři | Vydáno dne 18. 02. 2018 | 190 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Dominik
Náhodný obrázek
Haló-wínská párty 2010 - 9
Haló-wín 2010: Tradiční oddílová akce
zobrazení: 1743
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server