Trička z Jarních prázdnin 2020: Doba ledová

Autor: Matěj <matej.radar(at)post.cz>, Téma: Oddílové informace, Vydáno dne: 12. 03. 2020

Ahoj všem kamarádům, co byli s námi na JP 2020 v Lípě. Bohužel výdaje na tuto akci hodně převýšily příjmy. (Na účastnických poplatcích jsme vybrali 16.140,- Kč a výdaje na akci jsou cca 45.000,- Kč) To znamená, že na každého účastníka to vychází přibližně 3.000,- Kč – tedy asi tak o 2.000,- Kč více, než každý platil.

Není to nic „zvláštního“, na většinu akcí se přispívá z oddílové pokladny: Tedy, že platíte méně, než je ve skutečnosti třeba. Ale tentokrát je to opravdu docela dost. Pořízení jednoho trička z tábora (s logem) nás přijde na dalších cca 260,- Kč. Ale ne všichni si triček patřičně „váží“. A nechceme vyhazovat peníze jen tak z okna… :o) Takže jsme se rozhodli pro následující řešení ohledně triček: Kdo bude chtít tričko z tábora JP 2020, musí se jmenovitě nahlásit a bude si muset na tričko přispět částkou 100,- Kč. (Jak je vidět, rozhodně to není ani polovina skutečné ceny trička.) Pokud by se náhodou našel někdo, kdo s námi na JP nebyl, ale tričko by také chtěl, tak v případě člena bychom chtěli 200,- Kč, jinak celou částku 260,- Kč.

Prosím, dejte vědět co nejdříve. A to i v případě, že tričko nechcete, ať si Vás můžeme „odškrtnout“. Zaplatit je možno buď hotově (na Klubovce, osobně...) nebo i převodem.

:o) Moc díky.

Seznam najdete po otevření tohoto článku. (Kliknutí na jeho nadpis.)Kdo

Chce tričko

Zaplatil

 Matěj  ano  ano
 Ondra  ano  ano
 Mamutek  ano